Jestem jednoosobową firmą zajmującą się montażem anten do odbioru telewizji satelitarnej oraz naziemnej w okolicy Olkusza, Wolbromia, Skały oraz Słomnik. Wykonuje również prace serwisowe, które są związane z ustawianiem oraz naprawą anten. Nie są mi obce również sieci lokalne LAN wraz z konfiguracją oraz montażem routerów WiFi, natomiast serwisem komputerów i laptopów zajmuję się od najmłodszych lat więc naprawa PC czy laptopa nie stanowi dla mnie problemu.

Doświadczenie, które zdobyłem przez lata pracy, a także bardzo profesjonalne narzędzia, umożliwiają mi świadczyć usługi na wysokim poziomie. Jestem wstanie zamontować, a także ustawić anteny satelitarne do odbioru wszystkich platform cyfrowych, które są aktualnie dostępne w Polsce. 

Zajmuje się także doradztwem w zakresie wyboru właściwej anteny dopasowanej do indywidualnych potrzeb danego klienta, osprzętu oraz dekodera. Montuję również dwa i więcej konwerterów do konstrukcji jednej anteny, by odbierać sygnał z kilku satelit. Wykonuje także instalacje zbiorcze i multiroom.

Pomagam klientom wybrać optymalnego operatora platformy satelitarnej, a także wykonać podłączenie oraz konfigurację każdego sprzętu RTV. W razie potrzeby jestem wstanie udzielić klientowi szkolenia z obsługi dekodera oraz wybranych funkcji TV.